Sty '14 06
kategoria: Podróże nieduże

 

Fair-weather riding is a luxury reserved for Sunday afternoons and wide boulevards. Those who ride in foul weather – be it cold, wet, or inordinately hot – are members of a special club (…)

Velominati – The Rules


 

Zimowe, szosowe Beskidy

 

Z okazji nowego roku postanowiliśmy zrobić trochę kilometrów na mojej ulubionej pętli zaliczając najważniejsze kolarskie szczyty Beskidów. Wyszedł z tego dość długi film. Niestety, trochę przesadziłem z podkładem muzycznym i youtube ani vimeo mnie z tym nie wpuszczą. W związku z tym, poniżej, link do filmu. Generalnie było chłodno, ale jak na początki stycznia warunki luksusowe. Zaliczyliśmy wszystko to co zawsze zaliczamy w Beskidach. Łącznie z pizzą i oscypkami. W sumie z 230km i ze 4000m w pionie – jak zwykle, całkiem przyzwoicie.

 

 https://drive.google.com/file/d/0BzK86rfB8-83ZjhUR1h1UlBMTVk/preview

o autorze:
Na co dzień pracuję w IT: restartuję serwery, klikam rzeczy i pytam czy już się samo naprawiło. Czas wolny spędzam ze znajomymi na zabawie w kolarstwo. Odwiedzamy najlepsze imprezy, pokonujemy najbardziej widowiskowe trasy, jeździmy w najcięższych wyścigach. Blog pozwala mi rozwijać pasję i opisać najlepsze z przygód, abyście nie musieli powtarzać naszych błędów. Staram się trzymać niepopularnej ostatnio zasady, że liczy się jakość nie ilość.


X